Showbet Havale İle Para Yatırma


showbahis giriş

Showbet havale ile para yatırma en çok tercih edilen aktarım sistemlerinin başında geliyor. Çünkü havale hızlı bir sistem olmasının yanı sıra aynı zamanda kullanımı en kolay olan metotların arasında bulunur. Türk Lirasıyla işlem yapılmasının önünde hiçbir sorun da yoktur.

Showbet Havale İle Para Yatırma Ne Demek?

Showbet havale ile para yatırma, bir Türk bankası üzerinden resmi sitedeki hesaba aktarım anlamına geliyor. Aynı banka hesaplarının olması zorunludur. Firmanın birden çok finans kurumu ile yapmış olduğu anlaşma sayesinde sorunsuz bir süreç sizi bekler. EFT’den farklı olarak 7/24 bu işlemin yapılması her daim mümkündür. Bu da avantaj olarak Showbet üyelerine sunulur.

Showbet Havale İle Para Yatırma Nasıl Olur?

Showbet havale ile para yatırma süreci şöyledir;

  • Canlı yardım alanına Showbet sitesinden tıkladıktan sonra hemen yapılacak olan işlem firmanın havale numarasını edinmektir.
  • Bunun sonrasında bankanızın online internet şubesine giriş yapmanız gerekmekte.
  • Buradan hesaba para yollama butonu seçilmelidir.
  • Girilmesi gereken ilk bilgi Showbet ofisinin hesap numarasıdır.
  • İsim, soyadı, TC numarası unutulmamalıdır.
  • Bir de limitler söz konusu olduğundan buna tam uyum sağlanılmalıdır.
  • Havale sadece bilgisayar üzerinden yapılmaz. Artık her bankanın mobil bir yazılımı bulunduğundan ilgili alanların da tercih edilmesi mümkündür.
  • En son opsiyon ise bankanın gerçek şubesidir. Bu sayede süreç sona erer.

Havale İle Para Yatırma Minimum ve Maksimum Limitler Nasıl?

Showbet havale ile para yatırma işlemi her zaman belli limitler çerçevesinde tamamlanır. Buna göre en az 250 TL tutarlı bir yatırımı sağlayabilirsiniz. 10000 TL gibi bir miktara kadar işlem gerçekleştirilir. Bu noktada değişiklik söz konusu değildir. Bunların dışına çıkılması halinde yatırım yapılamaz.

Havale İle Para Yatırma Güvenilir mi?

Güvenilirlik konusunda banka havalesinin hiçbir sorunu söz konusu değildir. Çünkü tüm havale işlemleri BDDK kontrolünde yapılmasından dolayı resmi bir süreç öne çıkar. Bunun anlamı her zaman güvenli ve denetim altında işlemlerin tamamlanması demektir.

Yorum yapın

betmatik

supertotobet

restbet

betloves

Farmasi Giriş